Bursztyn czy złoto?

Wybór biżuterii może być trudny, zwłaszcza gdy nie jesteśmy ekspertami. Jednym ze sposobów upewnienia się, że podejmujemy najlepszą decyzję, jest przyjrzenie się jakości elementu. Jakość w tym przypadku odnosiłaby się do materiałów użytych do jej wykonania. Na przykład złoto jest uważane za metal wysokiej jakości, ponieważ jest trwałe i nie matowieje z upływem czasu. Aby sprawdzić jakość przedmiotu, możesz użyć magnesu lub umieścić go w słonej wodzie na 24 godziny, aby sprawdzić, czy zmienia kolor lub nie ma na nim plam.

Kolczyki pozłacane a bursztyn

Zakupu biżuterii dokonujemy raczej rzadko. Warto więc, aby nasza decyzja była przemyślana i poprzedzona głębszym researchem. Wybór pomiędzy biżuterią z bursztynu, a tą pozłacaną może wydawać się nieco na wyrost. Osoby, które lubią bursztyny raczej są im wierne. Zdarza się jednak, że miłośnicy klasycznych rozwiązań zdecydują się na urozmaicenie. Warto wtedy zastanowić się nad tym, jaka biżuteria będzie dla nas najlepsza.

Na rynku jesz szeroki wybór biżuterii tego typu. Pozłacane kolczyki to opcja dla wszystkich, którzy szukają atrakcyjnych, oryginalnych ozdób za przystępne pieniądze. Wyroby pozłacane zachowują swoje właściwości przez długi czas i są bezpieczne dla użytkowników. Obecnie klienci coraz częściej decydują się na zakup biżuterii pozłacanej, która swoją jakością nie ustępuje tej wykonanej ze złota, a jej cena jest dużo niższa.

W kolekcji SADVA dostępny jest szeroki wybór kolczyków pozłacanych o różnych kształtach i wzorach. Biżuteria z bursztynem to doskonałe rozwiązanie dla osób, którzy cenią sobie biżuterię pochodzącą z natury, a także lubią się otaczać pięknymi rzeczami. Dodatkowo bursztyny mają bardzo dużo właściwości zdrowotnych, dlatego biżuteria z bursztynem będzie dodatkowo spełniała funkcję ochronną i leczniczą.  SADVA to sklep internetowy, który powstał z chęci łączenia innowacyjnych rozwiązań z tradycją, dlatego zarówno młodsze, jak i starsze osoby znajdą w nim coś dla siebie.

Biżuteria na prezent

Jeśli nasze rozważania pomiędzy biżuterią z bursztynu, a złotą dotyczą pomysłu na prezent, to najważniejsze, abyśmy znali preferencje obdarowywanej osoby. Dla kogoś, kto nigdy nie nosił biżuterii z bursztynu – prezent w postaci biżuterii wykonanej właśnie z niego może być mocno nietrafiony. Natomiast pozłacane kolczyki powinny być dobrym pomysłem na prezent w każdym z przypadków. Warto jednak upewnić się, czy obdarowywana osoba nie ma alergii. Biżuteria na prezent to zawsze dobry pomysł, jednak jedynie pod warunkiem, że dobrze znamy osobę obdarowywaną.

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *