Jakie pierścionki założyć do jesiennej stylizacji?

Zastanawiasz się, jakie pierścionki są na czasie? Dowiedz się, na które modele zwrócić uwagę w sezonie jesienno-zimowym. Przeczytaj, jak modnie łączyć pierścionki oraz biżuterię złotą i srebrną.

Jakie pierścionki są modne w tym sezonie jesienno-zimowym?

W tym sezonie modne są pierścionki o sporych rozmiarach, dlatego warto zakładać te w wersji XXL. Nie obawiaj się nosić pierścionków o ciekawej, wyrazistej formie, czy obfitujących w kolorowe elementy. Modne pierścionki srebrne od Sadva z pewnością Cię zainspirują. Możesz wybrać kilka propozycji i stworzyć z nich ciekawą oraz zgodną z trendami kompozycję. Dobrym wyborem są również pierścionki złote, ponieważ kolor kruszcu powinien być dopasowany do twojego typu urody. Jeżeli masz ciepłą karnację, idealnie sprawdzi się do niej właśnie biżuteria złota. Natomiast, jeśli masz zimny typ urody, srebrna biżuteria będzie dla Ciebie odpowiednia.

Czy warto łączyć biżuterię złotą i srebrną?

Jeżeli nie możesz zdecydować się, czy wolisz biżuterię złotą, czy srebrną, możesz stworzyć kompozycję składająca się ze złotych i srebrnych pierścionków. Inne rozwiązanie to wybór gotowych pierścionków, które powstały poprzez połączenie elementów różnych kruszców. Są to piękne i przyciągające wzrok połączenia, które mogą składać się nie tylko ze złota i srebra, ale i różowego złota. Zdecydowanie warto wybrać te piękne połączenia!

Jak łączyć biżuterię złotą i srebrną?

Jeżeli chcesz założyć pierścionki złote i srebrne, najlepiej założyć je na jednej dłoni, np. na jednym palcu. Nie należy rozdzielać pierścionków, w sposób taki, że na jednej dłoni będziesz mieć pierścionki złote, a na drugiej dłoni srebrne. W połączeniach elementów składających się z różnych kruszców warto zachować umiar. Wybierając pierścionki, możesz zwrócić uwagę, czy mają one cechy wspólne, np. motyw biżuteryjny.

Jak łączyć kilka pierścionków ze sobą?

W tym sezonie możesz założyć nawet kilka pierścionków o sporych rozmiarach lub stworzyć kompozycję składającą się z delikatnych, minimalistycznych pierścionków. Zestawiając kilka pierścionków, uwzględnij również, aby komponowały się z pozostałą biżuterią, jak i stylizacją. Najważniejsze, aby zakładana biżuteria odzwierciedlała twój styl.

Jakie elementy w pierścionkach są modne?

Pierścionek z perłą jest elementem ponadczasowym, który często powraca do mody. W tym sezonie warto go założyć! Inne elementy, które mogą znaleźć się na modnym pierścionku to: kryształki, kamienie oraz cyrkonie.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *