Naszyjnik złoty, czy srebrny – który wybrać?

Zastanawiasz się, czy lepiej kupić złoty, czy srebrny naszyjnik? Przeczytaj, do jakiego typu urody będzie odpowiednia srebrna, a do jakiej złota biżuteria. Dowiedz się, jakie naszyjniki są modne.

Jak wybrać odpowiednią biżuterię do typu urody?

Zastanawiasz się, czy wybrać biżuterię srebrną, czy złotą? Można to ustalić w prosty sposób. Kobiety, które mają ciemniejszą karnację, zdecydowanie mogą założyć biżuterię złotą, jak i różowe złoto. Natomiast te o zimnym, jasnym typie urody, będą dobrze wyglądać w biżuterii srebrnej, jak i w białym złocie. Kierując się tą zasadą, wybierz odpowiedni dla siebie naszyjnik.

Czy można łączyć biżuterię złotą i srebrną?

Jeżeli jesteś kobietą o jasnej karnacji, a nie przepadasz za srebrem albo odwrotnie masz ciemniejszą karnację i nie lubisz złota, jest na to rozwiązanie! Połącz biżuterię srebrną i złotą! Jest to ciekawe połączenie, ważne jednak, aby ubierając biżuterię, która jest wyrazista nie zakładać ubrań, które również są bogate w zdobienia, wzory, czy kolory.

Jakie naszyjniki są modne w tym sezonie?

W tym sezonie modne są naszyjniki, które mają ponadczasowe perły! Naszyjnik z perłami można połączyć również z delikatnymi łańcuszkami, czy z chokerem. Kolejne modna opcja to zestawienie łańcuszków delikatnych z tymi o różnej grubości. Można również połączyć naszyjniki srebrne ze złotymi. Kolejny trend to naszyjniki w formie łańcucha – im większy, tym lepszy! Modne są również długie naszyjniki. Wybór jest spory. Nie obawiaj się łączyć różnych naszyjników. Dodadzą one z pewnością charakteru stylizacją, a przede wszystkim podkreślą twój indywidualny styl.

Na jakie modne elementy warto, zwrócić uwagę?

Modnymi elementami są również naszyjniki z zawieszkami, koralikami i kamieniami. Na czasie są również korale w nowoczesnej wersji. W tym sezonie modna jest biżuteria w rozmiarze XXL! Sprawdź, jaką masz w domu biżuterię, może uda się z niej przygotować ciekawe połączenia!

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *