Jaka biżuteria do letnich stylizacji?

Biżuteria to ważny element, który dopełnia każdą stylizację. Przeczytaj, jaką wybrać w tym sezonie. Dowiedz się, jaka biżuteria jest modna oraz czym kierować się przy jej wyborze.

Jaka biżuteria jest modna w tym sezonie?

W tym sezonie możemy zainspirować się wieloma trendami. Modne są duże kolczyki, zwróć szczególnie uwagę na te w kształcie koła. Możesz wybrać także te w stylu retro. Kolejny trend, o którym musisz wiedzieć to kolorowa biżuteria. W postaci kamieni ozdobnych, czy z emalią w intensywnych barwach. Warto wybrać sygnety i pierścionki, również w kolorze lub o ciekawych zdobieniach. W tym sezonie wybierzemy też bogato zdobione bransolety. Inspirujące propozycje biżuterii znajdziemy w Zimmermann design.

Jak wybrać biżuterie do stylizacji?

Biżuterię wybierz, pamiętając również o okazji, na którą ją zakładasz. Do codziennej stylizacji wybierzemy z pewnością bardziej subtelną biżuterię. Do letniego ubioru sprawdzi się delikatna biżuteria, której możemy wybrać kilka elementów. Możemy także postawić np. na jeden wyrazisty element biżuterii, np. kolczyki, czy wisiorek. Natomiast na wieczorne wyjścia, czy spotkania z przyjaciółmi, możesz wybrać bardziej wyrazistą biżuterię. Z pewnością warto wtedy zainspirować się modnymi trendami.

W tym sezonie możesz postawić na maksymalizm!

W tym sezonie trudno przesadzić z biżuterią! Możesz wybierać ciekawe, bogato zdobione, duże formy biżuterii. Pamiętaj, że przede wszystkim masz się również dobrze w nich czuć. Może warto założyć jeden taki element lub dwa.

Jak wybrać biżuterię dla siebie?

Pamiętaj, że wybierając np. kolczyki, warto znać swój kształt twarzy. Natomiast przy wyborze wisiorka należy uwzględnić kształt dekoltu, długość szyi, wzrost. Wybierając biżuterię, warto wziąć pod uwagę swój styl. Możesz wybrać nieco odważniejszą biżuterię, którą ubierzesz na specjalne okazje, czy podkreślisz codzienne stylizacje. Jeżeli wolisz subtelną, delikatną biżuterię, możesz spróbować ją połączyć z innymi minimalistycznymi elementami biżuterii.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *