Jak  dobrać odpowiednią biżuterię do okazji?

Biżuteria  jest niezastąpionym elementem stylizacji każdej kobiety. Pozłacana biżuteria wykonana jest najczęściej ze stali szlachetnej lub srebra. Niezmiennie popularnością cieszy się też biżuteria z bursztynem, która znajdzie zastosowanie w niemalże wszystkich okolicznościach.

Kryteria doboru biżuterii

Przed podjęciem decyzji musisz wiedzieć, w jakich okazjach będziesz uczestniczyć i jaki obowiązuje na nich strój. Te dwa czynniki pomogą Ci w podjęciu decyzji odnośnie tego, jaka biżuteria będzie pasować do Twojej kreacji. Pozłacane kolczyki to dobry wybór na oficjalne okazje, ponieważ dobrze komponują się z formalnym dress codem. Biżuteria bursztynowa najlepiej nadaje się na nieformalne spotkania, ponieważ pasuje do osób ubranych w luźne ubrania.

Na rynku jesz szeroki wybór biżuterii tego typu. Kolczyki pozłacane to opcja dla wszystkich, którzy szukają atrakcyjnych, oryginalnych ozdób za przystępne pieniądze. Wyroby pozłacane zachowują swoje właściwości przez długi czas i są bezpieczne dla użytkowników. Wyroby są odporne na korozję, czernienie i śniedzenie, noszenie takich kolczyków nie wywołuje reakcji alergicznych. Swoimi walorami wizualnymi niczym nie ustępują biżuterii ze złota.

W kolekcji SAVDA dostępny jest szeroki wybór kolczyków pozłacanych o różnych kształtach i wzorach. Biżuteria z bursztynem w sklepie internetowym SADVA to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie biżuterię pochodzącą z natury, a także lubią się otaczać pięknymi rzeczami. Dodatkowo bursztyny mają bardzo dużo właściwości zdrowotnych, dlatego biżuteria z bursztynem będzie dodatkowo spełniała funkcję ochronną i leczniczą.  SADVA to sklep internetowy, który powstał z chęci łączenia innowacyjnych rozwiązań z tradycją, dlatego zarówno młodsze, jak i starsze osoby znajdą w nim coś dla siebie.

Wśród kolekcji na uwagę zasługują kolczyki z motywem motyla. Kolekcja nosi nazwę FLYwithSAVDA. Jest to kolekcja autorska.  Wyróżnia się oryginalnością, lekkością i pomysłowością. Motyl w kolczykach jest motywem przewodnim. W  biżuterii odnajdziemy go w różnych odcieniach, wielkościach i kształtach. W kolekcji znajdziemy również kolczyki z połączeniem srebra, bursztynu, cyrkonii i ceramiki. Szczególnie efektownie prezentuje się pozłacana biżuteria w połączeniu z cyrkoniami. Pozłacane kolczyki z cyrkoniami odnajdziemy w kolekcji SAVDA. Bogate wzory rozświetlą i dodadzą blasku każdej twarzy. Doskonałe na każdą okazję sprawią, że mając je na sobie poczujemy się wyjątkowe.

 

 

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *