Bransoletki z bursztynem – klasyka w połączeniu z nowoczesnością

Bursztyn do polski skarb narodowy i stanowi niejako obowiązkowy element każdej pamiątki znad morza. Do niedawno biżuteria z tym kamieniem szlachetnym kojarzyła się głównie z przytłaczającymi kamieniami zatopionymi w metalu lub kryształkami zaplecionymi na kiepskiej jakości rzemyku. Jednak obecnie biżuteria z bursztynem to jeden z największych trendów jubilerskich, który docenia coraz więcej kobiet.

Bursztyn a jubilerstwo 

Warto wiedzieć, że bursztyn należy do grona ulubionych kamieni jubilerów. Używany jest do zdobienia bransoletek ze złota i srebra, a także innego typu materiałów. Wyrób jubilerski z bursztynu to także gwarancja niezwykłej indywidualności ozdoby. Bursztyn jest bowiem kamieniem, który kształtowany jest przez naturę i w takim samym kształcie dodaje się do go reszty kompletu biżuteryjnego. Wybierając więc bransoletki z bursztynem masz pewność, że twoja biżuteria będzie jedyna w swoim rodzaju i nie do podrobienia. Bransoletki z bursztynem są także bardzo uniwersalne – pasują zarówno do wielu codziennych stylizacji, jak i tych bardziej okazjonalnych. 

Rodzaje bursztynowych bransoletek

Obecnie na rynku istnieje wiele rodzajów bransoletek z bursztynem. Wszystkie są wyjątkowe i pasują zarówno młodszym jak i starszym paniom. Wybór konkretnego modelu zależny jest jedynie do indywidualnych preferencji i upodobań.

Bursztynowe bransoletki ze srebrem

Bursztyn w połączeniu ze srebrem to nie tylko doskonała harmonia materiałów, ale także klasa i elegancja. Ten rodzaj bransoletki z bursztynem sprawdzi się szczególnie dobrze w czasie oficjalnych wyjść, jak imprezy okolicznościowe (urodziny, wesela), ale również jako dodatek do biurowego dresscodu. Delikatność srebra oraz moc bursztynu to połączenie dla kobiet silnych, zdecydowanych, ale jednocześnie wrażliwych i marzycielskich. Ten dodatek z pewnością docenią nie tylko inne panie, ale także i panowie.

Bransoletki na rzemyku 

Czarny lub brązowy rzemyk w połączeniu z kulkami bursztynu tworzą ponadczasowy i bardzo niespotykany zestaw. Dzięki zastosowaniu w bransoletkach z bursztynem cienkiego sznurka, biżuteria jest bardzo lekka i pasuje do nieformalnych strojów. Takie połączenie kolorystyczne ociepla stylizację i sprawia, że dłoń oraz nadgarstek wydają się być szczuplejsze. Ta propozycja szczególnie dobrze sprawdzi się u osób młodych oraz aktywnych, które cenią sobie zarówno piękno, ale przede wszystkim niesamowitą wygodę. 

freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *