Naszyjniki idealne na wiosnę

Wiosna rządzi się tymi prawami, że zawsze wnosi coś świeżego nie tylko do naszego życia, ale również i do mody. W biżuterii jest dokładnie tak samo. Dlatego, jeśli chcesz wiedzieć jakie naszyjniki będą modne tej jesieni, zostań z nami i przeczytaj artykuł, bo już niedługo wszystkie fanki mody będą chodzić po ulicach właśnie w tych naszyjnikach.

Naszyjniki damskie to taka część garderoby, którą wystarczy założyć do zwykłego T-shirtu i już cała stylizacja nabiera zupełnie innego charakteru. Naszyjnik to także prosty sposób na to, aby zawsze wyglądać modnie, bez względu od okazji. Naszyjniki, bo to oczywiście o nich mowa, to jeden z najsilniejszych trendów na wiosnę. Trzeba tylko wiedzieć po który z nich sięgnąć, żeby być niezwykle modnym. Poznaj zatem te, które będą królować nie tylko na wybiegach, ale i wszystkich ulicach.

Łańcuchy XL

Chociaż nie są nowością, to w tym roku cieszą się niezwykłą popularnością. Łańcuchy XL wciąż się nam nie znudziły i są największym dowodem na to, że to, co pokazywane jest na wybiegach, podoba się nam najbardziej. Naszyjniki damskie XL są ogromne, spektakularne i przyciągają wzrok każdej osoby. Można nosić je zarówno w złocie jak i srebrze, a nawet takie zrobione z plastiku. Mogą być też noszone w pojedynkę lub w duecie z delikatniejszym naszyjnikiem.

Ponadczasowe perły

Perły również powracają tej wiosny i tak jak kiedyś zachwycały nasze babcie, teraz robią spektakularne wrażenie na nas – młodych kobietach. Naszyjniki z pereł w szczególności ucieszą zapewne panie, które gustują w estetyce retro, ale w nowoczesnych stylizacjach również można znaleźć dla nich dużo miejsca. Najlepiej wyglądają, jeśli noszone są w formie długich korali lub krótkich, które ciasno przylegają do szyi. Do takich naszyjników można też dobrać kolczyki z perłami. Najlepiej będą wyglądać w parze ze złotymi wstawkami.

Zalążek wakacji, czyli surferskie koraliki

Chcesz poczuć się jak na wakacjach? Sprawdź surferskie koraliki! Są kolorowe, a także stanowią bardziej swobodną alternatywę dla eleganckich czy wieczorowych naszyjników. Teraz najbardziej modne są drewniane lub z drobnymi koralikami.

Złote naszyjniki z medalikiem

Modne będą także naszyjniki z medalikiem. Najlepiej, aby przyjmowały kształt serca, ale może być to też koniczynka czy znak nieskończoność. Ważne, żeby cienkie i złote. Z roku na rok znaki zodiaku również zyskują popularność i jeżeli komuś zależy na pokazaniu, jaki jest jego znak zodiaku, to jest właśnie najlepszy sposób.

Chcesz być modna na wiosnę? Sprawdź biżuteria Sadva i wybierz ten, który będzie dla Ciebie najlepszy i poczujesz się w każdej sytuacji jak gwiazda!

freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *