Bransoletki pozłacane – dodatek na każdą okazję

Bransoletki to typ dodatku, który może podkreślić piękno kobiety, a także styl ubioru. Pozłacane modele to te, które cieszą się największą popularnością i są wybierane zarówno przez młodsze, jak i starsze klientki. Czemu ten rodzaj biżuterii zawdzięcza tak dużą popularność? Przeczytaj ten artykuł i sprawdź!

Jaka bransoletka pozłacana będzie najlepsza?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem bransoletki pozłacanej, musisz zastanowić się, kiedy chcesz ją nosić. Czy ma być z Tobą przez cały czas, czy chcesz, aby w czasie wyjątkowych okazji była pięknym dodatkiem do całości stroju:

  • Bransoletka na co dzień – musi być wytrzymała, a jednocześnie na tyle subtelna, że nie zależnie od koloru twoich ubrań, musi wyglądać i prezentować się odpowiednio dobrze. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się bransoletki na sznurku lub modułowa. Delikatny rzemyk lub bransoletka w połączeniu z niewielkim charmsem to idealny zestaw dla każdej kobiety – młodszej i starszej – która na pragnie ozdobić swój nadgarstek na co dzień. Taki typ bransoletki będzie pasował zarówno do bardziej biurkowego, jak i sportowego stylu.
  • Bransoletka na wieczór – jeśli chcesz sprawić sobie bransoletkę na wieczór, do bardziej eleganckich ubrań, jak sukienka wieczorowa czy garnitur, musisz zdecydować się na coś bardziej odważnego. Mała i skromna bransoletka na rzemyku zginie w świetle nocy i ciężkich kolorów. W związku z tym w takim przypadku polecamy grubszą bransoletkę, która zajmie większość miejsca na pierwszej części przedramienia. Może być złota lub srebrna. Ważne, żeby było ją widać i współgrała ze stylizacją. W takim przypadku nie jest już jedynie dodatkiem, a częścią stylizacji.

Rodzaje pozłacanych bransoletek

Ze względu na popularność, jaką cieszą się pozłacane bransoletki, można znaleźć naprawdę wiele rodzajów tej ozdoby nadgarstka. Wśród najpopularniejszych można wymienić:

  • bransoletki srebrne pozłacane – mogą być wykonane z cienkiego rzemyku lub grubszego materiału. Świetnie sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i wieczór, w zależności od reszty garderoby.
  • sztywne bransoletki pozłacane – tego typu bransoletki będą idealnym dodatkiem do wieczorowych kreacji, w szczególności długich, eleganckich sukienek. Odznaczają się tym, że są masywne i mogą mieć w sobie zatopione kryształy.
  • bransoletki sznurkowe z zawieszką pozłacaną – ten typ bransoletki idealnie nadaje się na co dzień do każdej stylizacji. Bransoletki sznurkowe nie rzucają się w oczy, a dla większości osób, które je noszą mają niezwykle sentymentalne znaczenie.

Jeśli poszukujesz pozłacanej bransoletki jubiler Sadva to trop, od którego można zacząć swoją przygodę z pozłacanymi bransoletkami.

freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *