Jaka biżuteria na plażę?

Zastanawiasz się, czy zakładać biżuterię na plażę? Przeczytaj, kiedy warto dodać ją do letniej stylizacji. Dowiedz się, jaka biżuteria jest modna tego lata.

Czy warto zakładać biżuterię na plażę?

Tak – zdecydowanie warto, ponieważ dopełnia ona stylizację! Biżuteria sprawdzi się idealnie do letnich ubrań, także do stroju kąpielowego. Zwróć uwagę również na modne dodatki, takie jak: okulary, kapelusze, narzutki, torebki, chustki. Baw się modą, ale przede wszystkim czuj się dobrze w stylizacji. Biżuteria Ditta Zimmermann z pewnością sprawdzi się na plaży. Nie bój się łączyć wielu elementów biżuterii, np. kilku bransoletek, czy pierścionków, jak i kompletów różnych łańcuszków. Jest to modny trend!

Jak wybrać biżuterię na plaże?

Na plażę możesz założyć delikatną biżuterię, jak i tą o większych, wyrazistych, ciekawych kształtach. Możesz zainspirować się trendami biżuteryjnymi na lato 2022. Wybierając się na plażę, dobrym pomysłem będzie założenie biżuterii z morskimi motywami. Ciekawym elementem może być również bransoletka na nogę, która pięknie będzie się prezentować z letnim obuwiem lub bosą stopą.

Biżuteria do stroju kąpielowego

Jeżeli twój strój kąpielowy ma duży dekolt, możesz założyć do niego duży naszyjnik. Przy wyborze biżuterii zwróć uwagę także na wzór stroju kąpielowego i jego kolor. Ważne jest także, aby sprawdzić, z jakich materiałów jest wykonana biżuteria, czy jest trwała i wodoodporna. Na plażę sprawdzi się biżuteria, która jest zrobiona: z miedzi, ze srebra, czy ze złota.

Jaka biżuteria jest modna tego lata?

Tworząc letnie stylizacje, zdecydowanie warto zainspirować się modnymi trendami. Jednym z nich jest kolorowa biżuteria, możesz wybrać tą o ciekawych kształtach. Może być to również biżuteria emaliowana. Kolejny trend, który warto znać to biżuteria z koralikami, czy z kamieniami. Perły nadal modne – zdecydowanie powinnaś dodać naszyjnik z pereł, czy kolczyki z tym elementem do swojej letniej stylizacji! Mogą one wystąpić także w innym elemencie np. w ozdobie do włosów, czy w pierścionku. Zwróć uwagę na chokery, ponieważ są one na czasie! Warto wspomnieć o kolczykach w kształcie kół, które mogą być w dowolnym rozmiarze.

O czym warto wiedzieć?

Warto sprawdzić swoją biżuterię, może już masz biżuterię z modnymi elementami, czy taką, którą można połączyć z inną. Tego lata możesz wybrać biżuterię o ciekawych kształtach, np. geometrycznych, czy wykończonych interesującymi zdobieniami. Biżuterią warto podkreślać swój styl.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *