Biżuteria z cyrkoniami – w czym tkwi jej potencjał?

Biżuteria z cyrkoniami sprawdzi się do każdej stylizacji! Jest ona piękna i elegancka, nadaje nam blasku. Przeczytaj, dlaczego warto ją zakładać oraz kiedy dodawać ją do swoich stylizacji.

Cyrkonia – co warto o niej wiedzieć?

Cyrkonia to kamień jubilerski, który produkowany laboratoryjnie. Nie ma swojego odpowiednika w przyrodzie. Stała się ona popularna w latach 70 XX wieku. Cyrkonia jest kamieniem bezbarwnym. Dzięki domieszkom innych metali może mieć każdy kolor z palety barw. Cyrkonia jest dobrą imitacją diamentu, dlatego jest tak doceniona i powszechnie używana w jubilerstwie.

Biżuteria z cyrkoniami

Biżuterię z cyrkoniami można zakładać na wiele okazji! Sprawdzi się do codziennych stylizacji, do pracy, jak i na uroczystości rodzinne, czy na wieczorne wyjścia. Pasuje także do każdego typu urody, wieku. Możesz ją założyć z pewnością do stylizacji w każdym stylu! Najważniejsze, aby wybrać biżuterię, w której będziesz dobrze się czuć. Moda może być wyłącznie inspiracją.

Jak dopasować biżuterię z cyrkoniami do stylizacji?

Wybierając biżuterię z cyrkoniami, należy pamiętać, że musi zostać zachowany balans. Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z biżuterią, a także uwzględnić okazję, na którą się przygotowujemy. Na co dzień z pewnością wybierzemy delikatną biżuterię, niewielki łańcuszek i kolczyki. Może to być również na przykład bransoletka srebrna pozłacana Ditta Zimmermann! Na wieczór możemy założyć bogato zdobioną biżuterię, mającą ciekawą formę. Warto zainspirować się tym, co jest modne w tym sezonie.

Biżuteria z cyrkoniami to świetny pomysł na prezent!

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent biżuteria z cyrkoniami to świetny pomysł! Warto ją wybrać, ponieważ jest ponad czasowa. Zawsze modna, przy tym możemy ją znaleźć w bardzo dobrej cenie. Kupując prezent, warto zadbać również o jego opakowanie. Możesz wybrać pudełko i samodzielnie je ozdobić, dodając do niego np. kartkę z życzeniami.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *