Pozłacane naszyjniki – piękno tkwi w szczegółach

Pozłacane naszyjniki to niezastąpiona ozdoba każdej kobiecej szyi. W zależności od stylizacji mogą być jedynie dodatkiem lub skupiać na sobie całą uwagę. Ta część biżuteryjnej rodziny jest niezwykle bogata, bo możemy do niej zaliczyć celebrytki, chokery, łańcuchy, czy bogate sety biżuteryjne. Pozłacane naszyjniki to absolutny must have każdej miłośniczki biżuterii.

Celebrytki – naszyjniki na każdą okazję

Celebrytki jest to bardzo delikatny i minimalistyczny rodzaj naszyjników. To także jeden z ulubionych elementów biżuteryjnych wielkich gwiazd. Jeśli chodzi o ten rodzaj naszyjników, to jest to sprawdzona klasyka, subtelność oraz ponadczasowy deisgn – mimo upływu lat, można być pewnym, że celebrytki jeszcze przez wiele sezonów będą stanowiły przepiękne uzupełnienie każdej stylizacji. Co za tym idzie niezależnie od pory roku, można nosić celebrytki – sprawdzą się zarówno do letniej sukienki, jak i także do golfu czy nawet bluzy.

Celebrytka sprawdzi się także jako prezent dla bliskiej osoby. Panie w każdym wieku ucieszą się z tego delikatnego naszyjnika, który może nieść za sobą symboliczne przesłanie w postaci znaku nieskończoności albo koniczynki. Dodatkowo można mieć pewność, że osoba obdarowana zawsze będzie miała przy sobie taki prezent, zważając na jego uniwersalność i ponadczasowość.

Naszyjniki podkreślające dekolt

Jubiler Sadva oferuje bardziej okazałe naszyjniki, które idealnie podkreślają dekolt każdej kobiety. Do wyboru są złote oraz srebrne, które dodatkowo zostały przyozdobione kamieniami szlachetnymi. Dzięki temu jeszcze pięknej prezentują się wraz z sukniami czy bluzkami, które eksponują dekolt.

Biżuteria z kamieniami jest wybierana przez swoje niezwykłe walory estetyczne, ale również przez wyjątkowe właściwości, z jakich znane są kamienie. Naszyjnik srebrny z malachitem jest doskonałą ozdobą dla kobiet, które pragną odmienić swoje życie, jednak brakuje im do tego odwagi. Dzięki malachitowi zyskasz całkiem nową energię, a podejmowanie trudnych życiowych decyzji przestanie Cię tak przytłaczać. Pozłacane naszyjniki z onyksem pomaga w odzyskaniu kontroli nad życiem, z kolei naszyjnik z turkusem ułatwia bycie szczerą nie tylko względem innych osób, ale przede wszystkim względem samej siebie.

Wariacje naszyjnikowe – noszenie setów

Delikatne naszyjniki mają także do siebie to, że mogą być ze sobą łączone w tzw. sety. Dzięki temu skupiają na sobie więcej uwagi, a przy okazji nie są aż tak eleganckie, jak wspomniane wcześniej naszyjniki z dodatkiem kamieni szlachetnych.

Sety biżuteryjne to także odpowiedź na gorący trend ostatnich sezonów. Biżuteria, która noszona jest warstwowo, pozwala wyróżnić się z tłumu i dodać oryginalności każdej stylizacji.

freepik.com

Twardość drewna kominkowego
Twardość to bardzo istotna cecha charakteryzująca drewno i jedna z najważniejszych wartości dotyczących drewna opałowego. Badana...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *