Pierścionki Sadva – co warto o nich wiedzieć

Wybór pierścionka może przyprawiać o zawrót głowy, zwłaszcza kiedy ten pierścionek nie ma być dla nas, a chcemy go sprezentować innej osobie. Rodzajów pierścionków jest mnóstwo, zaczynając od standardowych obrączek bez zdobień, poprzez ażurowe pierścionki wykonane ze złota i srebra, aż po pierścionki zaręczynowe, które olśniewają blaskiem kamieni do nich dodanych. Wszystkie pierścionki Sadva znajdujące się w sklepie wyselekcjonowane są pod względem teraźniejszych trendów, dopasowane do każdej urody oraz ulubionego stylu. Niezależnie od tego, na jaką okazję pierścionka szukamy, bez problemu znajdziemy ten odpowiedni.

Jak dobrać rozmiar pierścionka?

Najłatwiejszym sposobem jest pójście do jubilera i dobranie odpowiedniego rozmiaru. Jeśli nie macie takiej możliwości, to przychodzimy z pomocą. Odpowiednio dobrany pierścionek powinien z minimalnym oporem przechodzić przez najgrubszą kostkę palca i luźno ją oplatać. Warto zwrócić uwagę również na rodzaj pierścionka, gdyż może się okazać, że te bardziej delikatne mogą być nieco węższe niż masywne, grube pierścienie. Aby odpowiednio dobrać rozmiar pierścionka, wystarczy użyć miarki krawieckiej lub sznurka czy wstążki, którym owiniemy nasz palec, na którym będziemy nosić pierścionek. Warto pod miarkę wziąć ten palec, na którym rzeczywiście ten pierścionek się znajdzie, gdyż te same palce u obu dłoni mogą się nieco różnić obwodem. Za pomocą miarki zmierzymy obwód od razu, a sznurek, którym opleciemy naszą dłoń, wystarczy zaznaczyć markerem w miejscu, w którym się łączy. Tym sposobem uzyskamy informację o tym, jaki rozmiar pierścionka wybrać. Niezależnie od rodzaju dłoni, w sklepie Sadva znajdą się pierścionki o każdym rozmiarze, nawet takie na dziecięce palce.

Pierścionki zaręczynowe Sadva

Jeśli zbliża się okres w naszym życiu, w którym chcemy, aby nasza kobieta stała się narzeczoną, a później żoną – warto zainteresować się zakupem pierścionka od razu. Sklep Sadva oferuje pierścionki zaręczynowe złote, srebrne oraz wykonane z innych szlachetnych materiałów. W ofercie dostępne są również pierścionki z brylantami, które jak wiadomo, są najlepszymi przyjaciółmi kobiet i które sprawia, że w dniu zaręczyn kobieta poczuje się jedyną w swoim rodzaju. Jeśli wybór pierścionka spędza nam sen z powiek, bo nie wiemy, czy naszej przyszłej narzeczonej się on spodoba, warto zapytać o radę konsultantów Sadva, którzy służą pomocą w każdej kwestii.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *